תנאי שימוש

תנאי שימוש

המשך השימוש באתר aticket.co.il מעיד על הסכמתכם לתנאים המפורטים להלן.

האתר  aticket.co.il הינו אתר מפיץ כרטיסים

aticket.co.il אינו משרד כרטיסים, אלא מפיץ כרטיסים, כלומר האתר אינו מוכר כרטיסים לאירועים, אלא רק מפרסם אותם. אתר aticket.co.il לא ישא בתוצאות בכל קשר של קניית כרטיסים/ביטול כרטיסים. האחריות תקפה על משרד הכרטיסים ממנו רכשתם בלבד.  כל המידע המופיע באתר אודות אירועים: תוכן המילולי, תמונות  מחירים וכו' מסתמך על מידע שנמסר לאתר על ידי מפיקי האירועים, מארגניהם או שותפיהם ובאחראיותם בלבד.  האתר איננו נושא באחריות לכך שמידע זה הוא מידע מלא, מהימן, עדכני או אמין.

מחירים של כרטיסים לאירועים

מחירי הכרטיסים לאירוע נקבעים על ידי מפיק האירוע אשר מנהל את המכירה לאותו האירוע. האתר aticket.co.il אינו מוסיף עמלות או כל תוספת אחרת למחיר הכרטיס.

גילוי נאות:

האתר מקבל עמלת מכירה על הכרטיסים שנמכרו דרך האתר מהמפיקים של האירועים. וזאת באישור והסכמת – (האתר מאפשר לרוכשי כרטיסים ו/או בעלי אתרים ו/או צדדים שלישיים לשתף אירועים להם מנוהלת מכירת כרטיסים באתר ברשתות חברתיות ובאתרים שונים (להלן: "הפצה" ו"מפיץ" בהתאמה).

כל המידע המופיע באתר מהווה המלצה בלבד. כל מידע בנוגע למופעים השונים כגון תאריך, שעה, מקום מחיר, הזמנות כרטיסים וכד’ המופיע באתר, אינו מהווה מידע רשמי ויש לבדוק את כל הפרטים ישירות מול הגורם ממנו הזמנתם את הכרטיסים.

מערכת aticket.co.il אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם.

 

המשך גלישה מהנה.